تاریخچه مسجد جامع امام حسین (ع) جائینک
نابودی غرور یک ملت مورد هدف قرار دادن مقدسات آن است
پوستر روز جهانی مسجد
واقعه غدیر در بیدخون برگزار شد
آنچه در غدیر خم گذشت
اقتصاد مقاومتی از دیروز تا امروز
تاریخچه مسجد؛
مسجد جامع امام حسین (ع) جائینک در روستایی به به همین نام از توابع بخش دلور شهرستان تنگستان واقع است.
مصاحبه؛
امروزه مسجد یکی از برترین مکان های در جهت تربیت جوانان و نوجوانان است با برگزاری کلاس های آموزشی و برنامه های فرهنگی آنان را به سمت مساجد جذب نمایم.
بازسازی واقعه غدیر خم؛
به مناسبت دهه امامت و ولایت واقعه غدیرخم روز سه شنبه در شهر بیدخون از توابع شهرستان عسلویه بازسازی شد.
واقعه غدیر خم؛
در سال دهم هجرت پیامبر (ص) از طرف خداوند مأمور شدند تا دو مسئله مهم دین اسلام را به مردم ابلاغ نمایند و آن دو مسئله عبارت بودند از حج و ولایت و خلافت دوازده امام (ع). پس از این اعلان مردم با عجله آماده خروج از مکه شدند.
اقتصاد مقاومتی؛
در همه کشورهای جهان، یکی از اقدامات مهم رهبران برای جهت دهی به ارکان مختلف کشورشان اعم از مسئولین، سیاستگذاران، کارشناسان، دانشگاهیان، فعالان اقتصادی و عموم مردم، برای حرکت در راستای منافع ملی، طرح یک گفتمان و ترسیم یک چشم انداز است. این مهم گاه در قالب یک کلیدواژه، گاه در قالب یک اقدام ملی و گاه در قالب نهادسازی اتفاق می افتد.

اخبار حوزه ها

۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۳
۷۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۰:۲۳
مسوول نمایندگی ولی فقیه ام رضا (ع) ناحیه دشتی :
پاسداران به خودشان ببالند که روز ولادت امام حسین روز پاسدار نامگذاری شده و جانبازان مفتخرند که روز ولادت قمر بنی هاشم روز جانباز نامیده شده است.
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۲۰:۴۸
۷۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۰:۴۸
فرمانده حوزه مقاومت خدیجه کبری س
نشست هم اندیشی برگزاری مراسم معنوی اعتکاف شهرستان دشتی در دفتر امام جمعه شهر کاکی با حضور ستاد برگزار کننده این مراسم برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۵۰
۷۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۰
مادر شهید طاهری پور از شهدای شهرستان کنگان:
یادواره شهید علی طاهری پور با عنوان “آبروی کوچه ها ، افتخار محله” توسط حوزه مقاومت خاتم الانبیاء ، پایگاه شهید چمران سیراف و به میزبانی خانواده معظم شهید علی طاهری پور در محله احمدآباد برگزار شد
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۳
۷۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۳
فرمانده حوزه مقاومت رمضان استان بوشهر:
به مناسبت ولادت ضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و به همت حوزه مقاومت بسیج رمضان از مادران شهید رسول حیدری،شهید محمد حیدری و شهید سلیمان حیدری سرکشی و بازدید به عمل آمد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۹:۵۹
۷۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۹
یادواره ۱۹ شهید حوزه مقاومت ثارالله و دو شهید گمنام شهر آباد تنگستان با حضور جانشین فرماندهی سپاه تنگستان و خانواده شهدا و بسیجیان برگزار شد.

اخبار پایگاه

۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۷
۷۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۷
فرمانده پایگاه تاسوعا حوزه رمضان:
اولین نشست منتظران موعود در پایگاه مقاومت تاسوعا با حضور بسیجیان برگزار شد
۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۰
۷۹۸/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۰
استاد حوزه علمیه:
به مناسبت سالگرد شهدای فتح المبین، بسیجیان پایگاه امام رضا(ع) شهرستان دیلم به همراه همرزمان شهیدان عملیات فتح المبین به زیارت قبور شهدا رفتند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۲
۷۹۸/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۲
فعال فرهنگی پایگاه کربلا شهرستان دشتستان:
طرح قرآن بخوان ماهی به منظور گسترش ارتباط کودکان و نوجوانان با قرآن و همچنین ایجاد فضایی معنوی بر سر سفرهای هفت سین نوروز توسط مسجد الغدیر برازجان با همکاری بسیجیان پایگاه کربلا انجام شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۹:۵۶
۷۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۶
فرمانده حوزه امام خمینی(ره) شهرستان خارگ:
پایگاه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع)شهرستان خارگ با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله و فرمانده پایگاه نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی افتتاح شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۱
۷۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۱
فرمانده پایگاه حر ابادی استان بوشهر:
دوره آموزشی اسلحه شناسی در پایگاه مقاومت حر آبادی حوزه قدس استان بوشهربا هدف آشنایی بسیجیان با سلاح و تیراندازی با آن و حفظ و انسجام بسیجیان در دفاع نظامی توسط عبدالقادر برهمند برگزار شد.

سازمان

۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۸
۸۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۳:۲۸
مصاحبه؛
امروزه مسجد یکی از برترین مکان های در جهت تربیت جوانان و نوجوانان است با برگزاری کلاس های آموزشی و برنامه های فرهنگی آنان را به سمت مساجد جذب نمایم.

اقتصاد مقاومتی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۶
۸۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۶
تاریخچه مسجد؛
مسجد جامع امام حسین (ع) جائینک در روستایی به به همین نام از توابع بخش دلور شهرستان تنگستان واقع است.

پایگاه های برتر

۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۳
۷۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۳
فرمانده حوزه ولیعصر(عج)شهرکاکی :
بوشهر- اسکندری با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات اخیر ولبیک ملت به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای عمل به تکلیف بود واین حضور همواره حماسه آفرین است، چه در آزادسازی خرمشهر باشد چه پای صندوق های رای.

چند رسانه ای