این مطلب ۸۵۸ بار خوانده شده
مسئول معاونت بسیج مساجد ومحلات استان بوشهر:

جشنواره هفتگی برگزار می شود

به منظور بزرگداشت جایگاه والای خبرنگاران معاونت بسیج مساجد ومحلات استان بوشهر قصد دارد جشنواره خبر نویسی بصورت هفتگی برگزار و هرهفته یکی را به عنوان برگزیده وانتخاب وجوایزی اهدا نماید.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،به منظور بزرگداشت جایگاه والای خبرنگاران معاونت بسیج مساجد ومحلات استان بوشهر قصد دارد جشنواره خبر نویسی (ویژه برادران)بصورت هفتگی برگزار و هرهفته یکی را به عنوان برگزیده وانتخاب وجوایزی اهدا نماید.

سرگرد حسین قاسمی گفت: از تمامی اصحاب رسانه دعوت می شود تا اخبار و گزارشات منتشر شده خود رادر ماه اخیر (یک خبر و یک گزارش به همراه ۶ تصویر) خود را نهایتا تا تاریخ ۳۰ اسفند در سایت عملکردی شباب خود ثبت و به این معاونت ارسال نماید.

وی افزود: بعد از ارسال آثار ، با مسئول دبیر خانه جهت ثبت نام در مسابقه با شماره ۰۹۹۰۲۶۵۰۱۵۹تماس حاصل نمایند تا بصورت هفتگی در قرعه کشی شرکت داده شوند.

قاسمی درباره زمان برگزاری مسابقه افزود: زمان ارسال آثار به دبیرخانه از تاریخ۳۰ اسفند تا پایان هر ماه است .

وی با بیان شرایط اختصاصی مسابقه خاطر نشان کرد: اثر شرکت داده شده درمسابقه می تواند مصاحبه، گزارش، یاداشت وتحلیلی با موضوع پایگاه و حوزه مقاومت باشد، و هر یک از اخبار باید دارای تیتر، لید، متن خبر و تصوریر باشد و هر خبر باید کمتر از ده سطر نباشد.

قاسمی گفت: هر شرکت کننده می تواند بصورت هفتگی در مسابقه شرکت نماید و در صورت برنده شدن در هفته های بعد در قرعه کشی شرکت داده نمی شود.

قاسمی در پایان تصریح کرد: هر هفته برترین ها انتخاب و در قرعه کشی شرکت داده می شوند و کارت هدیه ۳۰ هزار تومانی به همراه لوح قرآنی اهدا می شود.

 

 

برندگان هفته اول اسفند ماه

مهدی احمد زاده پایگاه سید الشهدا دهقاید شهرستان دشتستان(کارت هدیه+لوح قرآنی)

علی خدری پایگاه امام رضا ع شهرستان دیلم(لوح قرآنی)

برنده هفته دوم اسفند ماه

حبیب الله اکبری پایگاه شهید اسماعیلی بوشهر

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.