این مطلب ۸۹۱ بار خوانده شده
مسئول تعلیم و تربیت حوزه مقاومت کربلا شهر شُنبه:

اردو اگر اصولی و با هدف تدارک دیده شود می تواند تمرین زندگی باشد

اردوی یک روزه حلقه های صالحین نوع الف حوزه کربلا شهر شنبه با حضور مسئولین سپاه امام رضا(ع) در روستای باغان به منظور پر کردن اوقات فراغات جوانان برگزار شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، علیرضا ذوالفقارساز مسئول تعلیم و تربیت حوزه مقاومت کربلا شهر شُنبه از برگزاری اردوی یک روزه حلقه های صالحین نوع الف در روستای باغان خبر داد.

وی با اشاره به اهمیت این اردو افزود: اردو اگر اصولی و با هدف تدارک دیده شود می تواند تمرین زندگی باشد، تمرین زندگی در طبیعت با حداقل امکانات که باعث ساخته شدن فرد می شود.

وی تصریح کرد: اردوها باید علاوه بر سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت، هدف کاملا تربیتی داشته باشند و به گونه ای نباشد که آنها تنها بخشی از زمان خود را صرف تفریح و شرکت در اردو کند بلکه باید از شرکت در اردو بهره تربیتی برد.

ذوالفقار ساز تاکید کرد: در شرایطی که جامعه و به خصوص قشر جوان و نوجوان به شدت مورد هجوم و هدف جنگ نرم قدرت های دنیاست، می توان با برگزاری اردوهای هدفمند آنها را که در واقع آینده سازان این مرز و بوم کهن هستند، در برابر این توطئه ها مصون کرد.

وی افزود: در این اردو به بسیجیان تمرین صبر، باهم بودن، تفریح سالم و بسیاری از نکات اخلاقی بطور غیر مستقیم آموزش داده شد.

مسئول تعلیم و تربیت حوزه مقاومت کربلا ادامه داد: رویکرد غالب بر سیاست ها، اهداف و راهبردها، رویکرد تربیت دینی و ایجاد فضای فرهنگی با هویت اسلامی ایرانی در اردوها است؛ بنابراین مهم ترین و اساسی ترین هدف از برگزاری اردوها ایجاد بستری مناسب برای تحقق عملیاتی آموزه های تربیتی و دینی است.

وی در پایان افزود: این اردو با حضور مسئولین سپاه امام رضا(ع) ناحیه دشتی و حلقات صالحین حوزه کربلا برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.