شناسه : 13884
سه شنبه, 12/24/1395 - 12:51
نویسنده : bushehr
فرمانده پایگاه حر ابادی استان بوشهر:

دوره آموزشی اسلحه شناسی در پایگاه مقاومت حر آبادی برگزار شد

دوره آموزشی اسلحه شناسی در پایگاه مقاومت حر آبادی حوزه قدس استان بوشهربا هدف آشنایی بسیجیان با سلاح و تیراندازی با آن و حفظ و انسجام بسیجیان در دفاع نظامی توسط عبدالقادر برهمند برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،دوره آموزشی اسلحه شناسی در پایگاه مقاومت حر آبادی حوزه قدس استان بوشهربا هدف آشنایی بسیجیان با سلاح و تیراندازی با آن و حفظ و انسجام بسیجیان در دفاع نظامی توسط عبدالقادر برهمند برگزار شد.

عبدالقادر فرهمند گفت: در راستای طرح کاهش آسیب رفتارهای پرخطر و آموزش برای بسیجیان وظیفه یک دوره کلاس آموزشی اسلحه شناسی و قانون بکارگیری سلاح برگزار شد.

در این دوره آموزشی  مواردی از قانون بکار گیری سلاح از جمله چگونگی استفاده از سلاح، چه افرادی مجوز حمل سلاح دارند، چگونگی تیراندازی به سوی افراد ا قدامات بعد از تیراندازی، مجازاتهای تعیین شده در هنگام تیر اندازی آموزش داده شد.

وی تأکید کرد: که این موارد باید بصورت دقیق از جانب آنها رعایت شود تا در طول خدمت با مشکلی روبرو نشوند.

در این دوره ضمن آموزش های دفاعی داده شده از قبل به بسیجیان آموزش استفاده صحیح از سلاح تک نفره کلاش نیز به بسیجیان داده شد و متربیان حلقه های صالحین  مذکور آموزش کار با سلاح کلاشینکف و متعلقات آنرا فراگرفتند .

طریقه صحیح هدف گیری ، تیراندازی ، باز و بست سلاح و...  جزئی از آموزش کار با سلاح در این کلاس ها بوده است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید