شناسه : 13953
دوشنبه, 12/30/1395 - 21:50
نویسنده : bushehr
مادر شهید طاهری پور از شهدای شهرستان کنگان:

نفوذ مانند سلاحی پنهان برای دشمنان انقلاب است

یادواره شهید علی طاهری پور با عنوان “آبروی کوچه ها ، افتخار محله” توسط حوزه مقاومت خاتم الانبیاء ، پایگاه شهید چمران سیراف و به میزبانی خانواده معظم شهید علی طاهری پور در محله احمدآباد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، مادر شهید در ابتدای مراسم گفت: وقتی وارد این فضای معنوی شدم و حضور و استقبال خوب شما مردم شهید پرور را دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم و باید گفت مهمترین ویژگی بارز شهدای ما ولایت مداری آنان بود.

وی مهمترین هدف برگزاری یادواره ی شهدا را ترویج فرهنگ ایثارو شهادت در جامعه دانست و گفت: نوجوانان و جوانان امروز ما وقتی می بینند بسیاری از شهدای هشت سال دفاع مقدس نوجوان و جوان بودند ، انگیزه ولایت پذیری و تبعیت از امام زمان و نائب برحقش مقام معظم رهبری در آنان شکوفا میشود.

وی اضافه کرد: نفوذ مانند سلاحی پنهان برای دشمنان انقلاب است که می تواند از درون هویت جوانان ایران اسلامی را نابود کند.

مادر شهید طاهری به فشار های داخلی برای به ثمر نشستن این پروژه نیز اشاره کرد و افزود: افرادی هم در داخل کشور آب به آسیاب دشمن می ریزند و دانسته و ندانسته با آنان همراه شده اند.

وی ادامه داد: هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب در رصد موضوعات مختلف جهانی و داخلی دست شوم دشمنان را رو کرد ولی باید همه برای جلوگیری از این حربه دشمن دست به کار شوند.

مادر شهید به ناتوی فرهنگی که از بیرون کشور به فرهنگ جوانان حمله می کند نیز اشاره کرد و گفت: بیش از 200 شبکه ماهواره ای به زبان فارسی اجرای برنامه می کند و این یعنی حمله همه جانبه دشمنان به فرهنگ اسلامی برنامه ریزی شده و حساب شده است.

وی شبکه های اجتماعی را دروغ بزرگ دشمنان دانسته و تصریح کرد: این شبکه ها جوانان را از اجتماع جدا می کند و باعث نابودی فرهنگ اجتماعی و ایمان مردم می شود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید