شناسه : 19768
یکشنبه, 05/13/1398 - 17:58
نویسنده : bushehr
نشست تخصصی مسجد محوری در استان بوشهر؛

یک از اصلی ترین اهداف مسجد محوری شناسایی نخبگان است

نشست تخصصی مسجد محوری با هدف ارتقای سطح کیفیت عملکرد و شناسایی نخبگان در کانون فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات استان بوشهر، نشست تخصصی مسجد با هدف ارتقای سطح کیفت عملکرد و شناسایی نخبگان فرهنگی و علمی با حضور معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در کانون فرهنگی و هنری مساجد استان شد.

 

معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به حفظ ارزش های دفاع مقدس در بین جوانان گفت: با وجود تبلیغات گسترده و تخریب جوانان با حضور در مساجد و انجام فعالیت های فرهنگی است؛ که امروزه یکی از اصلی ترین ارکان مسجد محور حفظ و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی در بین جوانان است.

 

قاسمی در خصوص شناسی نخبگان فرهنگی و علمی افزود: براساس توافقات و مصوبات دو مجموعه در جهت شناسایی و تشویق نخبگان فرهنگی و علمی  در مساجد و محلات استان بوشهر یکی از دلایل اصلی در جهت مقابله با تهدید ها علیه جوانان توسط غرب است.

 

وی در ادامه بیان کرد: با برگزاری برنامه های فرهنگی و علمی در مساجد استان بوشهر می توان بخش از آسیب های اجتماعی را نیز شناسی و در جهت رفع آن ها اقدام کنند.

 

در این جلسه براساس مصوبات ایجاد شده در بین دو مجموعه می توان گفت: اجرا برنامه تئاتر بچه های مسجد با موضوع آسب ها اجتماعی، اجرای مسابقات قرآنی  به صورت مشترک توسط پایگاه های مقاومت بسیج و کانون فرهنگی هنری مساجد یکاز مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

پایان خبر/

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید