شناسه : 20499
پنجشنبه, 05/31/1398 - 23:28
نویسنده : bushehr
مصاحبه؛

نابودی غرور یک ملت مورد هدف قرار دادن مقدسات آن است

امروزه مسجد یکی از برترین مکان های در جهت تربیت جوانان و نوجوانان است با برگزاری کلاس های آموزشی و برنامه های فرهنگی آنان را به سمت مساجد جذب نمایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات استان بوشهر، طی نشست خبری با معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به فلسفه روز جهانی مسجد گفت: صهونیست اطلاع دارند اگر بخواهند غرور یک ملت شکسته شود، اولین جایی را که باید مورد هدف قرار داد مقدسات آن ملت است.

 

سرهنگ پاسدار حسین قاسمی بیان کرد: در پنجاه سال پیش با آتش زندن مسجدالقصاد که محل معراج پیامبر است، باعث تفرقه در میان مردم و ساکنین آن منطقه بود؛ که برهمین اساس روز جهانی مسجد نام گزاری شد.

 

وی در ادامه افزود: با ایجاد معاونت مساجد و محلات در کشور، بیشترین تمرکز این معاونت بر مسجد محوری است. رویکرد مسجد محوری دو هدف کلی را به دنبال دارد، محور اول آن جذب و حضور جوانان و نوجوانان فعال در پایگاه عظیم فرهنگی مسجد است، محور دوم آن هماهنگی و هم افزایی و تعامل بیشتر بین ارکان مساجد است.

 

در آخر خاطر نشان کرد: امروزه مسجد یکی از برترین مکان های در جهت تربیت جوانان و نوجوانان است با برگزاری کلاس های آموزشی و برنامه های فرهنگی آنان را به سمت مساجد جذب نمایم.

 

پایان خبر/م.غ

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید