شناسه : 13942
جمعه, 12/27/1395 - 19:56
نویسنده : bushehr
فرمانده حوزه امام خمینی(ره) شهرستان خارگ:

پایگاه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) جزیره خارگ افتتاح شد

پایگاه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع)شهرستان خارگ با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله و فرمانده پایگاه نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، فرمانده حوزه امام خمینی(ره) شهرستان خارگ در جریان افتتاح پایگاه مقاومت امام جعفر صادق(ع) این شهرستان با اشاره به نقش مهم پایگاه‌های بسیج در مقابل تهدیدات نرم دشمنان اظهار کرد: پایگاه‌های بسیج با برنامه‌های فرهنگی می‌تواند نقش مهمی در هدایت جوانان داشته باشد.

علیرضا محمدی به نقش پایگاه بسیج در ایجاد امنیت در محله‌ها اشاره کرد و گفت: پایگاه مقاومت با ایجاد امنیت و با برنامه‌ریزی فرهنگی می‌تواند نقش مهمی در مقابل تهدیدات نرم دشمن داشته باشد.

وی مهم‌ترین برنامه‌های پایگاه بسیج را انجام برنامه‌های فرهنگی، تربیتی، سیاسی، ورزشی و برگزاری کلاس‌های حلقه‌های طرح صالحین عنوان کرد و افزود: بسیجیان در مسیر انقلاب دارای تلاش مضاعفی هستند و می‌طلبد مسؤلان نگاه ویژه‌ای به جوانان داشته باشند.

فرمانده حوزه امام خمینی(ره) ، پایگاه مقاومت امام جعفر صادق(ع) را دومنظوره دانست و بیان کرد: این پایگاه از یک بخش خواهران استفاده می‌کنند و در بخش دیگر برادران بسیجی استفاده می‌کنند.

وی به مبلغ ساخت پایگاه بسیج اشاره کرد و گفت: در ساخت این پایگاه 15 میلیون تومان هزینه شده که 10 میلیون تومان توسط سپاه تامین و بقیه نیز خیران کمک کرده اند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید