شناسه : 13948
یکشنبه, 12/29/1395 - 20:02
نویسنده : bushehr
فعال فرهنگی پایگاه کربلا شهرستان دشتستان:

قرآن بخوان ماهی ببر

طرح قرآن بخوان ماهی به منظور گسترش ارتباط کودکان و نوجوانان با قرآن و همچنین ایجاد فضایی معنوی بر سر سفرهای هفت سین نوروز توسط مسجد الغدیر برازجان با همکاری بسیجیان پایگاه کربلا انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، طرح قرآن بخوان ماهی به منظور گسترش ارتباط کودکان و نوجوانان با قرآن و همچنین ایجاد فضایی معنوی بر سر سفرهای هفت سین نوروز توسط مسجد الغدیر برازجان با همکاری بسیجیان پایگاه کربلا انجام شد.

صادق آزادفر فعال پایگاه مقاومت کربلا گفت: از آنجایی که جامعه ی ما یک جامعه ی اسلامی است و قرآن کتاب آسمانی ماست، افراد جامعه به خصوص کودکان و نوجوانان و جوانان می بایست قرآن را بیاموزند، آن را خوب تلاوت کنند.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم کودکان امروز را با قران مانوس کرده و چراغ معنویت را در آنها روشن بداریم.

آزادفرهدف خود را از برگزاری این برنامه، انس بیشتر کودکان با قران دانست و افزود: با این کار کودکان سعی می کنند همیشه در ذهن وجان خود آیاتی از قرآن را نگه دارند و با ان انس بگیرند.

وی درخصوص طرح خلاقانه "قرآن بخوان ماهی ببر" اظهار کرد: در این طرحی خلاقانه و بسیار زیبا، بچه ها قرآن می خوانند و تنگ ماهی عیدی می گیرند .

فعال فرهنگی پایگاه مقاومت کربلا عنوان کرد: بچه ها ذهن خلاقی دارند ومی توانند شبیه کاری که ما انجام دادیم را در سال های بعد انجام دهند، بنابراین خانواده ها هم می توانند با انجام این کار به نوعی موجب تقویت نظام خانواده و روحیه دینی فرزندان خود شویم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید