شناسه : 38383
چهارشنبه, 04/25/1399 - 22:19
نویسنده : bushehr
نشست خبری با مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) است

بسیج یکی از بسترهای مناسب برای شناسایی نخبگان بسیجی است

به گفته مسئول بسیج و مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، سپاه و بسیج یکی از بسترهای مناسب برای شناسایی و حمایت از آنان در بازررسی از نواحی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، در راستای سیاست ابلاغی سازمان بسیج مسجاد و محلات در خصوص بازرسی از حوزات و پایگاه های نواحی استان بوشهر، نشستی تحت عنوان جشنواره مالک اشتر در سپاه امام صادق (ع) برگزار شد.

 

مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشست خبری، گفت؛ بازرسی از حوزه ها و پایگاه های بسیج، هر ساله در 12 ناحیه سپاه مورد بررسی قرار می گیرد، که این موضوع باعث ایجاد و شاخت بسیجان نخبه در هر نواحی شده و موجب بستری مناسب برای شناسایی این نوع افراد می گردد.

 

حسین قاسمی در ادامه افزود؛ ما در استان بوشهر بسیجیان فعالی در زمینه های مختلفی از جمله موارد فرهنگی، علمی و ... وجود دارد، که این افراد بعد از شناسایی توسط سازمان، از آنان به عنوان نخبگان نظامی حمایت و مورد تقدیر قرار می گیردند.

 

قاسمی، با اشاره به تاثیرات برگزاری جشنواره در سطح نواحی بسیج، بیان کرد؛ جشنواره مالک اشتر، بستری مناسب برای تشویق و تقدیر از فرماندهان نمونه در حوزه ها و پایگاه های نواحی بسیج است.

 

وی با تاکید بر اجرای برنامه موفق در حوزه ها و پایگاه های بسیج، تصریح کرد؛ یکی از مصوبات الزام آور ( پایگاه محوری و مسجد محوری)  در راس همه فعالیتها و برنامه های رده های بسیج و سپاه و این موضوع جزء اولویت لاینفک این مجموعه است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد؛ پایگاه های و حوزه های نواحی بسیج، باید باتوجه به دستورالمعل های ارسالی به آنان، توجه ویژه ای به رشد و تعالی مباحث مجسد محوری و حفظ ارزش های اسلامی به مورد ذیل اشاره کرد؛

1) الزام همه رده های اقشاری و معاونتهای سپاه برای نقش آفرینی در پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات.

2) ابلاغ تقویم در این راستا، برای حضور رده های اقشاری و معاونتها برای انعقاد تفاهم نامه با معاونت بسیج مساجد و محلات برای ایفاء نقش در پایگاه های مقاومت بسیج مساجد ومحلات.

 

پایان خبر/ م.غ

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید