شناسه : 48200
پنجشنبه, 11/23/1399 - 19:48
نویسنده : ardebil26
امام جمعه اصلاندوز

اگر امروز در ایران اسلامی مشکل و ضعف وجود دارد ناشی از جهادی عمل نکردن مسئولان است.

حجت الاسلام اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز گفت:اگر مسئولین جهادی عمل کنند در کشور موفقیت خواهیم داشت،اگر امروز در ابران اسلامی مشکل و ضعف وجود دارد ناشی از جهادی عمل نکردن مسئولان است.

  حجت الاسلام اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:انقلاب ما حقيقتا به تعبیر امام راحل انفجار نور بود.

وی با بیان اینکه اگر مسئولین حهادی عمل کنند در کشور موفقیت خواهیم داشت، اگرامروز در ایران اسلامی  مشکل  و ضعف وجود دارد ناشی از جهادی عمل نکردن مسئولان است.

امام جمعه اصلاندوز افتخارات و عظمت انقلاب اسلامی ایران را نتیجه خون هزاران شهید و جانباز دانست و تصریح کرد:.در زیر سایه خیمه ولایت فقیه و رهبری توانستیم در دنیا به  پیشرفت های قابل توجهی برسیم.

اسدزاده همچنین با تبریک فرارسیدن 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و طبق تصمیم ستاد پیشگیری از کووید 19 ،راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خودرویی و موتوری خواهد بود.

وی با قدردانی از فرمانده و کارکنان و بسیجان سپاه ناحیه عشایری بدلیل غربالگری در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در پیشگیری از ویروس کرونا  گفت:از مردم می خواهیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و ماسک بزنند.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه در مقابل مشکلات فراوان در شهرستان کارهای خوبی نیز نیز انجام شده است افزود:گازرسانی و آبرسانی به قشلاقات از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در سطح شهرستان است که در روزهای اخیر افتتاح شد.

وی با قدردانی از تلاش ها و پیگیری های فرمانده سپاه ناحیه عشایری و مساعدت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در تعمیر و  بهسازی گلزار مطهر شهدای شهر اصلاندوز از فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه عشایری خواست در تکمیل پروژه یادمان شهدای گمنام این شهرستان جدی پای کار باشند تا شهدای گمنام بیش از این در غربت بسر نبرند.

وی بر اتحاد و همدلی مسئولان و مردم در مقابله با دسیسه های استکبار جهانی و دشمنان  تاکید کرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید