شناسه : 49876
جمعه, 12/22/1399 - 19:47
نویسنده : bushehr
مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات،

ابلاغی جدید به مسئولین محلات استان بوشهر

مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه استان طی ابلاغی به مسئولین بسیج مساجد نواحی، آنها را ملزم کرد که همه جلسات و بازرسی های میدانی و دیدار مسئولین بسیج مساجد در پایگاههای برادران باید در شبستان مسجد انجام شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج محلات استان بوشهر؛ سرهنگ حمزه شیخیانی، مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه استان طی ابلاغی به مسئولین بسیج مساجد نواحی، آنها را ملزم کرد که همه جلسات و بازرسی های میدانی و دیدار مسئولین بسیج مساجد در پایگاههای برادران باید در شبستان مسجد انجام شود.

وی با اشاره به کلام گهربار مقام معظم رهبری  در ۲۷ آبان ماه سال ۱۳۷۱گفت:« بسیج، بهترین جایی که دارد، همین مساجد است. منتها مساجد را مسجد نگه دارید. با امام جماعت مسجد، با عبادت کنندگان مسجد و با مؤمنینی که در مسجدند، برادرانه صمیمی باشید - که بحمداللَّه هستید - و آن را حفظ کنید و بیشتر کنید. اوّل وقت، نماز را به جماعت، پشت سر پیشنماز هر مسجدی که در آن هستید، بخوانید. در مراسم دینی مسجد و تبلیغات آن شرکت کنید. در مراسم دعا و قرآن و مراسم مذهبی شرکت کنید. شما و امام جماعت آن مسجد - هر کس که هست - مشترکاً مسجد را حفظ کنید. برای مسجد، جاذبه درست کنید تا بچه‌ها، جوانان و زن و مرد محله، مجذوب مسجدی شوند که شما در آن هستید و بیایند. مسجد، پایگاه بسیار مهمّی است.

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید